Tazecik Bir Hediye.

Peynirli tatlıları oldum olası hep çok sevmişimdir. Küçükken en sevdiğim lezzetlerden biri annemin meşhur çikolatalı kekini yanında peynir ile yemek idi. Tatlıya peyniri hep çok yakıştırmışımdır, büyüdüğüm topraklarda da peynirli tatlılar hep vardı. 
Sonra yolum cheesecake ile kesişince benim için bambaşka bir serüven başladı. Bir New York klasiği olan bu tatlıyı kendi reçetemi oluşturmak üzere yüzlerce kez denedim. Lezzetleri doğallığından gelmeli diyerek; denemelerin her biri daha iyiyi bulma yolunda hep katkısız ve kaliteli malzemelerle ilerledi.
İçeriklerini Klasikleşen lezzetlerin yanı sıra kendi coğrafyamızın ve kültürümüzün bize sunduğu malzemelerle harmanlamaya çalıştım. Çalıştıkça yepyeni ürünler, tazecik cheesecakeler çıktı ortaya. Çeşitler çoğaldıkça pek çoğundan vazgeçmek istemedim.
Sonra bunlar minik minik lezzetler olurlarsa pek çok lezzeti bir arada aynı kutuda ikram edebilirim diye düşündüm. Topraklarımızda yetişen hem tazecik meyveliler hem de çok doğal kuruyemişliler sizlere farklı cheesecake deneyimleri yaşatsın istedim, hem de en keyifli sofralarda sevdiklerinizle paylaşın istedim.

İşte karşınızda “Cheesecake Box.”
Kendinizi şımartmanın en doğal yolu, sevdiklerinize gönderebileceğiniz tazecik bir hediye…

hakkımızda görseli

Hikayemiz

Ben Hande, mutfağa ve tatlıya olan aşkımı 10 yıldır kendi pastanemde tatlı severlerlerle paylaşıyorum.
Ben ve ekibim; zaman içinde en sevilen ürünümüz mini cheesecake’lerimizi daha fazla kişiye ulaştırmaya karar verdik.

Bu serüvende sizi de yanımızda olmaya davet ediyoruz!

ccbox hakkında