Prestijli Bir Hediye.

Kurumsal hediyeler günümüz dünyasında artık çok güçlü iz bırakan ve anlamlı bir yer edinmiştir. İş ortaklarınız ve müşterileriniz ile samimi ve aynı zamanda prestijli bir ilişki kurmanın temel öğelerinden biri de kurumsal hediyelerdir. Onlara göndereceğiniz bu anlamlı hediyenin kendi içerisinde bir hikayesi olması, kaliteli olması ve de şık sunumu hem iş ortaklarınıza ve müşterilerinize verdiğiniz değeri arttıracak hem de onların gözünde kendi kurumsal değerinizi kıymetlendirmiş olacaktır. Aynı zamanda kurumunuzun çalışanlarına da hediye edilmek  üzere üzerinde düşünülmüş, prestijli hediyeler göndermek şirket içi memnuniyet, motivasyon ve nihayetinde bağlılık açısından çok önemli bir noktaya gelmiştir. Genel kutlanan günlerde toplu gönderimler yapılabileceği gibi kişiye özel günlerde de kurum adına hediye gönderiminin önemi unutulmamalıdır.

Biz de “mini, tasty, fresh” sloganıyla yola çıkarak ürettiğimiz küçük porsiyonlarda, tadımlık ancak çok çeşit tatma imkanı veren hepsi çok kaliteli ve doğal malzemeler ile hazırlanmış mini cheesecakelerimizin alışılagelmiş standart kurumsal hediyeliklerin yanında farklı, taptaze ve kaliteli bir hediyelik olduğunu ve bu nedenlerden ötürü kurumsal hediye tanımına çok yakıştığını düşünüyoruz.

Gelin Siz de “Cheesecake Box”tan iş ortaklarınız, müşterileriniz ve de çalışanlarınız için çok lezzetli kutular sipariş edin, dilerseniz onları sizler için kişiselleştirelim.

Kurumunuz adına size özel çözümlerimiz için lütfen teklif alınız.

 

19 Mayıs Mh. Sümer Sk. Sümko St. No:1 AG/C Kadıköy / İstanbul
Telefon: +90 532 601 9900
E-Posta: info@cheesecakebox.com

6'lı mini kategori görseli

Referanslar